V cyklu Divadlo dětem se představí nezbedníci a zpívající lev
V cyklu Divadlo dětem se představí nezbedníci a zpívající lev
foto: DK Vsetín

Vsetín – Další sezóna cyklu Divadlo dětem je v plném proudu. V neděli 14. listopadu v 16 hodin nás čeká už druhé představení. Tentokrát se můžeme těšit na pohádku Hoffmanova divadla z Uherského Hradiště. O tom, jak je důležité učit se, diváky přesvědčí Nezbedníci a zpívající lev. Představení pro malé diváky a jejich rodiče a prarodiče se tradičně uskuteční v Divadle v Lidovém domě ve Vsetíně.
„V druhém představení cyklu Divadlo dětem nás měli navštívit Pat a Mat, bohužel kvůli onemocnění Pata bylo nutné titul změnit. Proto nás čeká pohádka Nezbedníci a zpívající lev od Hoffmanova divadla z Uherského Hradiště. Věříme, že dále bude cyklus pokračovat dle plánované dramaturgie,“ vysvětlil změnu titulu produkční Zdeněk Holoubek.
   Diváci se mohou těšit na zábavný příběh plný zpěvu, jenž humornou formou ukáže, že být nejlepší bez učení prostě nejde. „Kdo sní o tom, být ten nejlepší? Každý. Už děti si vysnívají své touhy a úspěchy. Vždyť být tím, či oním a být tím nejlepším – to je odvěká přirozenost. Později ovšem jejich touhy a sny narazí na velkou překážku,“ uvádí pohádku Hoffmanovo divadlo. Nezbedníci a zpívající lev proto diváky kromě hromady zábavy lákají i na trochu toho učení.
   „Návštěvníky prosíme o dodržování protiepidemických opatření a připravení patřičných dokumentů prokazujících bezinfekčnost – tedy prodělání nemoci Covid-19, ukončené očkování nebo potvrzení o negativním testu. Případně je možné zakoupit samotest přímo na místě. Na děti do 12 let se povinnost nevztahuje,“ dodala Petra Vaňková, jednatelka Domu kultury Vsetín.
   Vstupné: 200 Kč, doprovod dítěte starší 15 let 1 Kč
   Předprodej začíná 1. listopadu.
Mgr. Veronika Ježíková, DK Vsetin