Travesti skupina Screamers vezme vsetínské publikum ke hvězdám
Travesti skupina Screamers vezme vsetínské publikum ke hvězdám
foto: DK Vsetín

Vsetín – Screamers opět po roce zavítají do vsetínského Domu kultury. Originální imitace, taneční kreace, skeče i činoherní scénky předvedou travesti umělci ve Velkém sále ve čtvrtek 27. dubna od 19 hodin. Tentokrát se diváci mohou těšit na novou show nazvanou „Vzhůru za hvězdami“.

„Populární travesti skupina Screamers k nám do vsetínského Domu kultury jezdí vždy v dubnu už více než 20 let,“ říká produkční Eva Hennelová. V letošním roce si pro návštěvníky připravili vesmírnou zábavu s názvem „Vzhůru za hvězdami“.

„Legendární skupina přiváží novou show, ve které sesbírala ten nejlepší hvězdný prach z popového nebe i stříbrného plátna. Tento Velký třesk si prostě nemůžete nechat ujít,“ lákají na představení travesti umělci ze skupiny Screamers. Kromě originálních imitací, parodie, živého zpěvu a stand-up interakce diváky čeká velký vůz humoru a zábavy.

Nejdéle působící travesti umělecká skupina Screamers je jednou z nejstabilnějších českých uměleckých skupin. Na poli alternativního divadla se etablovala již v roce 1997. Představení slibují estetický zážitek postavený na syntéze hereckého, baletního a pěveckého umění.

Mgr. Veronika Ježíková, DK Vsetín