Písničkář Jarek Nohavica zahraje ve Valmezu
Písničkář Jarek Nohavica zahraje ve Valmezu
foto: Promo

Val. Meziříčí – Kulturní léto v režii Kulturního zařízení ve Valašském Meziříčí se rozjíždí na plné obrátky. Na pátek 23. července 2021 připravuje sólový recitál jednoho z našich nejznámějších písničkářů Jarka Nohavici. S kytarou a heligonkou sestavený program nabídne nejen zná-mé písně, ale i skladby z aktuálního autorského alba Máma mi dala na krk klíč.
   Po dvou letech se opět rozezní park u zámku Kinských hudbou Jaromíra Nohavici. Ten jednoznačně patří mezi nejuznávanější a nejpopulárnější osobnosti na české hudební scéně. Jeho písně byly přeloženy do dalších jazyků a jsou na repertoáru mnoha evropských písničkářů. Koncerty bývají beznadějně vyprodané, ať už u nás v Česku nebo i v sousedním Polsku.
   Fanouškové Jarka Nohavici si již určitě zvykli, že jeho koncerty jsou samé překvapení. Vždy jsou naprosto nově dramaturgicky sestavené a rozhodně je na co těšit. Na koncert do Valašského Meziříčí jej přijede doprovodit na akordeon a piano vynikající muzikant z Varšavy Robert Kusmierski a na perkuse a bicí Pavel Plánka z Plzně.
   Vstupenky jsou k dostání online na stránkách Kulturního zařízení www.kz valmez.cz a osobně v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí.
Ondřej Smolka, PR Manager KZ VM p.o.