Na plese ve Valašských Kloboukách vystoupí Bára Basiková
Na plese ve Valašských Kloboukách vystoupí Bára Basiková
foto: MěÚ Valašské Klobouky

Valašské Klobouky – Hlavní hvězdou plesu ve Valašských Kloboukách bude zpěvačka Bára Basiková. Ples je v plánu v sobotu 25. ledna od 20:00.
   Ples se uskuteční v kulturním domě Klobučan. „Účastníci se mohou těšit na stylovou zábavu. O hudební režii celého večera se postará kapela Showband a jako hlavní host vystoupí zpěvačka Bára Basiková,“ uvedla mluvčí radnice Lenka Zvonková.
   Podle starostky Elišky Olšákové měla kapela Showband loni obrovský úspěch. „Nepochybujeme, že se bude líbit i letos stejně jako zpěvačka Bára Basiková, která zpestří ples svými známými hity i skladbami z aktuální tvorby,“ uvedla Olšáková. Podle ní město při akci udělí významným osobnostem ceny města za přínos pro rozvoj některé z oblastí života ve Valašských Kloboukách. Ples ponese podtitul „kloboukový“, takže lidé mohou přijít v klobouku, nebo si ho půjčit. „Přímo v průběhu večera bude k dispozici plesová půjčovna a také kloboukový krámek,“ řekl ředitel Kulturního a vzdělávacího střediska Valašské Klobouky Jaroslav Baloušek. Podle něj bude možné udělat si i fotku na památku. „Vstupenky na ples je možné zajistit v městském informačním centru nebo na telefonu 577 311 150,“ dodala Zvonková.
Irena Frolová, Zlin.cz