Malá scéna uvede recitál Karla Plíhala
Malá scéna uvede recitál Karla Plíhala
foto: KZ VM

Val. Meziříčí – Na pódium Malé scény za oponou se vrací jedinečný textař a poeta Karel Plíhal. Na jeho meziříčském recitálu jej bude na kytaru doprovázet dlouholetý kamarád Petr Fiala. Koncert se uskuteční v úterý 28. září v prostorách velkého sálu Kázetka. Začátek je ve 20 hodin.
   Ojedinělý hudebník textař a poeta, se po koncertní pauze způsobené zdravotními potížemi s rukou vrací na koncertní podia. Karel Plíhal v jedné chvíli dokáže publikum rozesmát veselou básničkou, aby vzápětí posluchače rozněžnil a roztesknil emotivním textem písně. Jednočlennou kapelu Karla Plíhala posílil skvělý kytarista Petr Fiala, kterého Karel potkal na hudební škole v Hradci Králové.
  Na Plíhalově koncertě posluchače čeká jemná a hravá poetika, komorní atmosféra, a to vše ve formě inteligentně humorných, často vyzrále sebeironických textů nebo krátkých veršovánek uvozujících či doplňujících jednotlivé písničky. A zároveň famózní kytarové umění.
   Koncert je nevhodný pro děti do 12 let. Vstupenky jsou k dostání v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a také online na stránkách Kázetka www.kzvalmez.cz.
Ondřej Smolka, PR Manager KZ VM p.o.