Luboš Pospíšil s kapelou na tradičním lednovém koncertu představí i nové album
Luboš Pospíšil s kapelou na tradičním lednovém koncertu představí i nové album
foto: DK Vsetín

Vsetín – Legendární zpěvák, kytarista a skladatel Luboš Pospíšil se po dvou letech vrací na pódium malého sálu vsetínského Domu kultury. Vystoupení matadora české hudební scény se uskuteční ve čtvrtek 20. ledna od 19 hodin a slibuje nejen zavzpomínání na staré hity, ale také písně z nejnovějšího alba Poesis Beat. Na koncertě nebude chybět zpěvákova dlouholetá doprovodná kapela 5P.

„Luboš Pospíšil koncertuje ve vsetínském Domě kultury tradičně jednou za dva roky v lednu. Tato milá tradice trvá již dvanáct let a my jsme tomu moc rádi,“ pochvaluje si produkční Eva Hennelová. Pospíšil se Vsetíně představí se svou doprovodnou kapelou 5P pod vedením kapelníka Ondřeje Fencla, chybět nebude bubenice Pája Táboříková, kytarista Mirek Linhart a baskytarista Martin Štec. Těšit se tak můžeme na vytříbenou sehranost mladých hudebníků a výjimečné pětihlasy jako poznávací znamení současných 5P.

Pospíšil má ve své diskografii nespočet desek a singlů, v minulosti spolupracoval s mnohými kapelami a působil jako zpěvák také v kapele Blue Effect. V letošním roce přidal do diskografie nové sólové album Poesis Beat, kterým opožděně oslavil své sedmdesáté narozeniny. Písně z nového alba jistě zazní i na vsetínském lednovém koncertu.

„Koncert se bude konat ve malém sále Domu kultury za dodržení platných protiepidemických pravidel. Návštěvníky prosíme o připravení patřičných dokumentů prokazujících bezinfekčnost – tedy prodělání nemoci Covid-19 nebo ukončené očkování,“ uvedla jednatelka Domu kultury Vsetín Petra Vaňková.

Vstupné: 240 Kč předprodej, 290 Kč v den akce

Mgr. Veronika Ježíková, DK Vsetín