Helena Vondráčková vystoupí 18. srpna v amfiteátru ve Valašském Meziříčí. Koncert je součástí turné Helena DNES
Helena Vondráčková vystoupí 18. srpna v amfiteátru ve Valašském Meziříčí. Koncert je součástí turné Helena DNES
Helena Vondráčková. foto: František Jirásek.

Val. Meziříčí - Zpěvačka Helena Vondráčková vyrazila letos na velké turné, během kterého navštíví dvacet měst v Česku a na Slovensku! Šňůru popová legenda nazvala Helena DNES a mimo jiné se v rámci ní zastaví 18. srpna v amfiteátru ve Valašském Meziříčí.
   „Valašské Atény, jak se městu přezdívá, mám moc ráda. Těším se tam nejen na své fanoušky, kteří dorazí do amfiteátru, ale také na místní kulinářské speciality“ prohlásila Helena Vondráčková. Tu na letošním turné, které v březnu zahájila v brněnském Bobycentru, opět doprovází její kapela Charlie Band.
   „Na koncertech vedle osvědčených hitů zpívám i spousty novinek z poslední doby, které aktuálně vyšly v kompilaci Helena DNES. Právě jejím názvem jsem se nechala inspirovat pro mé letošní turné,“ řekla popová legenda, která na koncertech nejen zpívá, ale také hraje na bicí či stepuje s mistrem světa tohoto oboru Tomášem Slavíčkem a jeho skupinou Tap Academy Prague.
Do Valašského Meziříčí si Helena přiveze i speciálního hosta. Tím bude její kolegyně, hvězda české muzikálové scény, Monika Absolonová.
Vstupenky na koncert ve Valašském Meziříčí si lidé mohou zakoupit zde: https://shop.ticketpro.cz/cs/Event/Detail/726650/helena-dnes-helena-vondrackova-