Gastrofestival Love FOOD v Zašové již 7. září
Gastrofestival Love FOOD v Zašové již 7. září
Ptakustik foto: Michal Novak

Zašová - V sobotu 7. září jste srdečně zváni do Zašové na tradiční slavnosti a Love FOOD festival. Čeká vás opět pestrý program a speciality vyhlášených restaurací z okolí.
   Již tradičně budete moci ochutnat degustační menu přichystané restauracemi jako Na kraji lesa, Zebra bar restaurant, Albert Málek, Jannie’s coffee house, Bronx Dogs. Nově se můžete těšit na španělskou kuchyni – Miguel Villarejo a argentinskou kuchyni – La Paisanita. Italské speciality připraví místní restaurace U Václava.
   Jan Pokorný alias Pokáč, Pangea - the Beatles Revival, Docuku, Ptakustik, Docela kapela, Zašovjanka a ZUŠ B-Art jsou hosté, kteří se budou po celý den starat o vaši hudební pohodu.
   Pauzy mezi jednotlivými koncerty vyplní program skupiny historického šermu Allegros a barmanská show. Pro děti je připraven bohatý doprovodný program. Mimo gastronomii a hudbu jsou slavnosti i o tradici. Místní řemeslníci budou po celé odpoledne předvádět svou práci, k zakoupení budou nejen lokální rukodělné výrobky.
   Otevřen veřejnosti bude i trinitářský klášter. Podrobný program najdete na www.zasova.cz.
   Zašovské slavnosti a Gastrofestival Love FOOD, jejichž organizátory jsou Obec Zašová a MAS Rožnovsko, se konají pravidelně první sobotu v září. Program začíná v 10.30 hod. před kulturním domem.