Film o Charlie Soukupovi a koncert Koonda Holaa
Film o Charlie Soukupovi a koncert Koonda Holaa

Rožnov - Ve středu 14. listopadu dojde nejprve od 19.30 hod. na promítání filmu Feral a následovat bude koncert písničkáře Koonda Holaa.
   Dokumentární film Jiřího Holby „Feral" je putováním australskou buší ve stopách undergroundového písničkáře Charlieho Soukupa, který žije v současnosti zcela jiným způsobem života, než jaký by šel předpokládat – je poustevníkem, robinsonem usazeným v buši, kooperujícím s přírodou. V dobrém slova smyslu tedy naplňuje to, co se, mnohdy módně, označuje za „alternativní způsob života“. Ve filmu je tento však zobrazen doopravdy, a to i s možnou odvrácenou stranou, kterou s sebou takováto svoboda nese.
  Obsahem díla je hluboká, netradiční metafora lidského údělu a snahy po nalezení osobního smyslu života v konfrontaci s existenciálním ztroskotáním „hlavního hrdiny“ – ovšem s nečekaně optimistickým až humorným vyzněním.
   Po filmovém představení vystoupí charismatický písničkář Koonda Holaa, což je hudebni totem Kamila Krůty z Teplic, kytaristy 2. generace FPB a na krátkou dobu také baskytarista Už Jsme Doma. Jeho styl by se dal nazvat psychedelickým country rockem.
   Vstupné do 13. 11. 100 Kč v den koncertu 120 Kč. Předprodej od 16. 10. 2018 v T klubu, TIC nebo online.
   Aktuálně: promítání se zúčastní i Čárlí Soukup. Nepropásněte šanci se s ním osobně setkat.
TKA