Dům kultury opět po roce přivítá uskupení Jazzhec & Vocal
Dům kultury opět po roce přivítá uskupení Jazzhec & Vocal
foto: DK Vsetín

Vsetín – Hned první únorový pátek bude v Malém sále Domu kultury znít jazz. Vsetínsko-valašskomeziříčský band, který si říká Jazzhec & vocal, přiveze kromě jazzových standardů i moderní kousky. Mezi nimi také jazzově zpracované písně Michaela Jacksona, Stinga či Stevieho Wondera. Koncert se koná 3. února od 19 hodin.

„Koncert Jazzhec se stal již tradicí, kapela vždy v únoru vystupuje v našem Malém sále,“ prozradila produkční Eva Hennelová. Skupina se v poslední době rozrostla o zpěvačku a širší nástrojové obsazení, v současné době koncertuje v počtu osmi členů. Těšit se můžeme na kapelu ve složení Jaromír Bazel ml. – klávesy, Jaromír Kužela – saxofony, José De La Hoz – kytara, Martin Maloš – baskytara, Pavel Budík – kontrabas, Štěpán Marek, Jaromír Bazel nejml. – bicí a perkuse, Klára Blažková – zpěv.

Formace JazzHec se roku 2005 transformovala z původního Jazzevčíku založeného uznávaným jazzmanem Jaromírem Bazelem starším. Původní kvartet hrál především jazzové standardy. Dnešní rozšířená formace přibírá do repertoáru i moderní jazzově upravené skladby populárních hudebníků, mezi nimi písně Michaela Jacksona, Stinga a dalších.

Mgr. Veronika Ježíková, DK Vsetín