Benefiční divadelní představení ODYSSEA
Benefiční divadelní představení ODYSSEA

Val. Meziříčí - Benefiční divadelní představení ODYSSEA sehraje pro Diakonii Valašské Meziříčí Bernacké Ochotnické Divadlo Bodlák. Představení se odehraje v sobotu 25. dubna 2020 od 18:30 hodin ve velkém sále Kulturního zařízení Města Valašského Meziříčí.
   Vydejte se společně s ochotníky na strastiplnou cestu ithackého krále Odyssea, která je plná dobrodružství, fantazie i napětí. Poznáte různá bájná stvoření, obra Polyféma, boha Posseidona, nymfu Kalypsó i svůdné Sirény. Po dlouhém putování Odysseus konečně spatří břehy své rodné Ithaky, ale zde jeho dobrodružství stále ještě nekončí …
   Rozsáhlou epickou Homérovou báseň Odyssea do podoby dramatu zpracoval Zdeněk Pospíšil a Jarmila Veselá v roce 1978. Pro spolek Bodlák s laskavým souhlasem autorky upravil Zdeněk Klos.
Výtěžek koncertu bude určen na činnost Diakonie Valašské Meziříčí. Vstupenky v ceně od 180 korun je možné zakoupit v hospici CITADELA nebo je lze rezervovat na holubova@diakonievm.cz a na tel. č. 730 167 964.
   Diakonie Valašské Meziříčí je střediskem rodiny Diakonie Českobratrské církve evangelické, jednoho z předních poskytovatelů sociálních služeb v České republice. Nabízí ucelený komplex zdravotních a sociálních služeb pro seniory, osoby s hendikepem a nemocné v závěru života.
Drahomíra Holubová, fundraiser, referent PR

(vzhledem k současné situaci ovšem není vyloučeno, že představení bude ztrušeno, poz. ECHO Valašska)