Láska k milému z internetu ji stála milion
Láska k milému z internetu ji stála milion
Ilustrační foto foto: David J. Green - lifestyle themes / Alamy Stock Photo

Zlín, Val. Meziříčí - Láska lidem často zatemní rozum. Své o tom už dnes ví i šestatřicetiletá žena ze Zlína, která na přelomu roku na internetu naletěla podvodníkovi (28) z Valašského Meziříčí.
„Seznámili se na internetové seznamce. Muž ženě, tvrdil, že s penězi nemá problém, protože je společníkem v rodinné firmě zabývající se kamionovou dopravou. Žena mu uvěřila. Nejprve mu půjčila své vlastní úspory, později se zadlužila u bank. Realizace veškerých půjček proběhla v pouhých osmi dnech. Za stejnou dobu zvládl dlužník prohrát ve výherních automatech v kasinu ve Vsetíně více než 600 tisíc korun,“ informovala mluvčí policie ČR Zlín Monika Kozumplíková.
   Že nejde o rytíře na bílem koni, ale o obyčejného zloděje a gamblera, zamilované nešťastnici došlo až v polovině února, kdy na něj podala trestní oznámení. To už ale bankám dlužila i s úroky téměř milion.
   Kriminalisté nejenže zjistili, že „milovník“ byl pro obdobný podvod již jednou trestán, ale že je proti němu vedeno i několik exekučních řízení. Ten se navíc přiznal, že dluží peníze i dalším několika ženám, s nimiž se v minulosti seznámil.
   Nyní mu hrozí až osm let za mřížemi.                                                                                                                                                                                                                                                           ECHO Valašska