V Bečvě u Jarcové plavala mrtvola. Patří tělo pohřešovanému mladíkovi?
V Bečvě u Jarcové plavala mrtvola. Patří tělo pohřešovanému mladíkovi?
foto: Blesk.cz

Jarcová - Hasiči, policejní potápěči a vsetínští kriminalisté zasahovali 25. února na Valašsku. V řece Bečvě tu náhodný kolemjdoucí nalezl mrtvé tělo. Existuje podezření, že patřilo muži, kterého od soboty hledá policie.
   Kriminalisté na místo nálezu, jež leželo nedaleko obce Jarcová na Valašsku, dorazili krátce po čtrnácté hodině. Na místě se jim poté potvrdila informace z tísňové linky. V řece doopravdy leželo mrtvé tělo.
   „Dnes odpoledne nalezl v korytě řeky Bečvy náhodný kolemjdoucí mrtvého muže,“ potvrdila televizi Prima informaci policejní mluvčí Simona Kyšnerová.
   Speciálně vycvičení potápěči měli pak plné ruce práce s ohledáváním těla, které bylo zachyceno pod pilířem mostu a nacházelo se v silném proudu asi metr pod hladinou ledové vody. Po přibližně dvaceti minutách byla mrtvola z řeky venku. Následně ji ohledal koroner. "Přesnou příčinu úmrtí muže určí až nařízená pitva," uvedla Kyšnerová.
   V současné chvíli není zcela jasná totožnost nalezeného muže, je ale pravděpodné, že tělo patří mladíkovi, po kterém od soboty 23. února pátrá jak rodina, tak i kriminalisté a hasiči. Ti dokonce břehy řeky v sobotu v noci intenzivně prohledávali. „Je možné, že se jedná o osobu, kterou rodina pohřešuje již od soboty,“ potvrdila policejní mluvčí Kyšnerová.
Blesk.cz