Usnul za volantem a skončil s autem v příkopě na střeše
Usnul za volantem a skončil s autem v příkopě na střeše
Řidič utrpěl jen lehké zranění. foto: Policie ČR Vsetín

Dolní Bečva - V pondělí 9. července odpoledne v obci Dolní Bečva skončil řidič s vozidlem v příkopě na střeše. Důvodem byl mikrospánek. Řidič utrpěl lehké zranění, škoda překročila čtvrt milionu korun.
Osmačtyřicetiletý muž z Karlovicka projížděl včera po půl třetí odpoledne obcí Dolní Bečva. Jel od obce Horní Bečva s vozidlem Mitsubishi. Jeho soustředění na řízení ale narušil mikrospánek. Přejel s autem do protisměru a najel na začátek svodidel. Vozidlo bylo katapultováno, po několika metrech dopadlo opět na svodidla. Jeho pohyb pokračoval přes celou šíři vozovky až do příkopy, kde skončilo na střeše.
   Řidič utrpěl při dopravní nehodě lehké zranění a byl převezen na ošetření. Policisté u něj provedli dechovou zkoušku. Výsledek této zkoušky byl nulový. Došlo i na sčítání škod. Na vozidle činí škoda čtvrt milionu korun. Další škoda vznikla na svodidlech a to čtyřicet tisíc korun.
   Po dobu zjišťování okolností této dopravní nehody byl na komunikaci omezený provoz. K plnému zprovoznění došlo v pět hodin odpoledne.
nprap. Bc. Vladislav Malcharczik, mluvčí Policie ČR Vsetín