U obce Jablůnka došlo ke střetu dvou osobních aut
U obce Jablůnka došlo ke střetu dvou osobních aut
foto: Policie ČR Vsetín

Jablůnka - V sobotu 27. července čekali řidiče komplikace na hlavním tahu mezi Vsetínem a Valašským Meziříčím. U Jablůnky došlo ke střetu dvou protijedoucích vozidel. Jedna spolujezdkyně utrpěla lehké zranění a byla převezena do nemocnice.
   Na silnici I/57 mezi obcemi Jablůnka a Bystřička došlo v sobotu po jedné hodině odpoledne ke srážce osobního vozidla Škoda Octavia a Ford. Šestačtyřicetiletý řidič z okresu Opava směřoval s Oktávkou k obci Bystřička. Z dosud nezjištěných příčin vyjel s vozidlem plynule do protisměrného pruhu. Bylo to v okamžiku, kdy v tomto pruhu jel třiatřicetiletý řidič ze Vsetína s vozidlem Ford. Naštěstí nedošlo k čelnímu střetu. Škoda narazila přední boční částí do zadního boku Fordu. Ten se po střetu otočil o sto osmdesát stupňů.
   Při nehodě byla lehce zraněná čtyřiadvacetiletá spolujezdkyně z vozidla Ford. Byla převezena do nemocnice. Policisté u obou řidičů provedli dechové zkoušky. Obě zkoušky měly negativní výsledek. Škoda na vozidlech je shodně šedesát tisíc korun. Dopravní policisté nadále zjišťují okolnosti této dopravní nehody.
   Policisté po dobu vyšetřování dopravní nehody řídili provoz kyvadlově. K zprovoznění komunikace došlo po čtvrté hodině odpoledne.
nprap. Bc. Vladislav Malcharczik, mluvčí Policie ČR Vsetín