Tragický střet vozidel na Uherskohradišťsku
Tragický střet vozidel na Uherskohradišťsku
foto: Policie ČR Zlín, HZS ZK

Zlínský kraj – K tragické nehodě došlo v úterý 21. června po 13. hodině na hlavním silničním tahu I/50 v úseku mezi obcemi Popovice a Veletiny. Po střetu tří osobních vozidel jeden z řidičů na místě zemřel.

„Čtyřiatřicetiletý řidič vozidla Ford Focus, který jel od Uherského Brodu, prozatím z přesně nezjištěných příčin přejel v táhlé pravotočivé zatáčce do protisměru, kde se střetl s řidičem vozidla značky Toyota Yaris. Po nárazu byl ford odmrštěn na peugeot, který jel za toyotou,“ informovala policejní tisková mluvčí Milena Šabatová.

Třiašedesátiletý řidič toyoty svým zraněním podlehl. „Přivolaní záchranáři s asistencí hasičů prováděli u muže resuscitaci. I přes veškerou snahu zasahujících muž vážným zraněním na místě podlehl. Řidiči dalších dvou vozidel, a to Ford Focus a Peugeot Partner, utrpěli zranění a byli následně převezeni do nemocnice,“ uvedla mluvčí hasičů Lucie Javoříková.

Dechová zkouška byla u obou řidičů negativní. Dopravní nehodu šetří uherskohradišťští kriminalisté společně s dopravními policisty.

ECHO Valašska