Srážka dvou osobních aut si vyžádala čtyři zraněné
Srážka dvou osobních aut si vyžádala čtyři zraněné
foto: Policie ČR Vsetín

Lešná - Čtyři zranění si vyžádala čtvrteční srážka dvou vozidel u průmyslové zóny u obce Lešná. Dopravní policisté nadále zjišťují okolnosti této dopravní nehody.
   Ve čtvrtek 16. 5. po druhé odpoledne jela na místní komunikaci v katastru obce Lešná u Valašského Meziříčí šestadvacetiletá řidička Škody Fabia. Jela se třemi spolujezdci ve směru od Valašského Meziříčí. Začala odbočovat vlevo na účelovou komunikaci. V té chvíli byla ale už předjížděna vozem Ford. Došlo k nárazu přední části vozu Ford do zadní části Škody. Škodovka byla odhozena vlevo mimo komunikaci a skončila v oplocení areálu. Ford skončil vpravo mimo komunikaci a to koly vzhůru.
   Při dopravní nehodě byli zranění všichni cestující ze Škody, všichni z okresu Nový Jičín. Se zraněními byli převezeni na ošetření. Třiapadesátiletý řidič Fordu z Nového Jičína vyvázl bez zranění. U obou řidičů provedli policisté dechové zkoušky ke zjištění ovlivnění alkoholem. Obě zkoušky byly negativní. Škoda na Fordu činí padesát tisíc korun, na Škodě je to dvě stě tisíc korun. Na dopravním značení a oplocení vznikla škoda ve výši patnáct tisíc korun.
   Dopravní policisté nadále na zjištění dalších okolností této dopravní nehody pracují. Předmětem šetření je i zjištění rozsahu zranění jednotlivých účastníků.
nprap. Bc. Vladislav Malcharczik, mluvčí Policie ČR Vsetín