Dopravní policisté žádají svědky o informace ke střetu motorky a dodávky v Rožnově p. R.
Dopravní policisté žádají svědky o informace ke střetu motorky a dodávky v Rožnově p. R.
foto: Policie ČR Vsetín

Rožnov - Dopravní policisté nadále zjišťují okolnosti srážky motocyklu a dodávky v pondělí 20. května dopoledne v Rožnově pod Radhoštěm. Pomohly by jim informace od případných svědků.
   V pondělí okolo čtvrt na jedenáct dopoledne došlo v Rožnově pod Radhoštěm ke střetu malého motocyklu a dodávky. Ke srážce došlo na hlavním na silnici I/35 na světelné křižovatce u nákupních středisek Lidl a Billa. Po hlavní silnici v pravém jízdním pruhu směrem k centru jela na malém motocyklu třiapadesátiletá žena ze Zubří. Z její pravé strany vjel do křižovatky z místní komunikace s dodávkou tovární značky Renault šestačtyřicetiletý muž z Valašského Meziříčí s úmyslem pokračovat směrem k Zubří. Došlo ke střetu.
   Při dopravní nehodě utrpěla motocyklistka lehké zranění, které si vyžádalo převoz do nemocnice. Nikdo jiný zraněn nebyl. Policisté provedli u obou účastníků dechové zkoušky, které byly negativní. Škoda na motocyklu i dodávce je shodně dvacet tisíc korun.
   Policisté žádají případné svědky o informace. Tyto mohou podat na nejbližší policejní služebně nebo i prostřednictvím linky 158.
nprap. Bc. Vladislav Malcharczik, mluvčí Policie ČR Vsetín