Senior v protisměru způsobil havárii tří aut
Senior v protisměru způsobil havárii tří aut
foto: Policie ČR Vsetín

Rožnovsko - Tři nabouraná auta a dvě zranění - to je výsledek nehody, ke které došlo v pátek 3. května na silnici I/35 u Rožnova.
   Havárii aut způsobil dvaaosmdesátiletý muž z Frenštátu pod Radhoštěm, který jel ve svém voze Škoda Felicia z Dolní Bečvy do Rožnova. Při průjezdu levotočivé zatáčky se z dosud nezjištěných příčin dostal do protisměru a to v okamžiku, kdy se v opačném směru blížila dvě auta. Ve Volkswagenu seděl padesátiletý muž z Karlovicka, druhé auto, blíže neurčenou škodovku řídil čtyřiadvacetiletý cizinec. „I když se protijedoucí Škodovce snažili vyhnout až ke svodidlům, nepodařilo se střetu zabránit. Felicia narazila předním levým bokem do Volkswagenu řidiče z Karlovicka a byla odmrštěna do svého jízdního pruhu,“ popsal srážku policejní mluvčí Vladislav Malcharczik.
   Při nehodě utrpěl lehké zranění senior z Felicie a tříleté dítě z Volkwagenu. Dechové zkoušky u všech tří řidičů byly negativní. „Škoda dosáhla téměř dvou set tisíc korun. Na Volkswagenu to bylo sto padesát tisíc korun, na Felicii dvacet pět tisíc, na cizincově Škodě deset tisíc korun. Jelikož obě uhýbající vozidla skončily na svodidlech, vznikla i desetitisícová škoda na tomto zařízení,“ dodal mluvčí.       ECHO Valašska