Při vloupání do ubytovny zmizely peníze a cigarety
Při vloupání do ubytovny zmizely peníze a cigarety
Vypáčené dveře. foto: Policie ČR Vsetín

Velké Karlovice - Zloděj se v noci z pátku na sobotu vloupal do ubytovacího zařízení ve Velkých Karlovicích. Zmizela příruční pokladna, obálka s penězi i cigarety. Celková škoda přesáhla deset tisíc korun.
   Během prvních sedmi sobotních hodin došlo k vloupání do ubytovacího zařízení ve Velkých Karlovicích. Zloděj vypáčil dveře do kuchyňských prostor. To už mu nic nebránilo, aby se dostal i do baru. V baru se vloupal do zásuvky. V té byla příruční pokladna a obálka s penězi. Obě věci ze zásuvky zmizely. Ze zásuvky zloděj vzal taky tři krabičky cigaret.
   Policisté zjistili, že v obálce bylo přes dva a půl tisíce korun v hotovosti. V příruční pokladně byl číšnický flek s mincemi a dalších pět tisíc korun v bankovkách. Pachatele zajímaly ale peníze a s věcmi se daleko netahal. Policisté pokladničku, číšnický flek i obálku našli pootevírané a vybrané opodál budovy ubytování. Celkem se ztratilo více jak sedm a půl tisíce korun v hotovosti a cigarety v hodnotě dalších tři sta korun. Oprava poškození dveří a jejich zárubní i zásuvky v baru bude stát asi tři a půl tisíce korun.
   Policisté nalezené věci i mince vrátili provozovateli zařízení. Nadále zjišťují informace, které by je dovedly k pachateli tohoto vloupání.
nprap. Bc. Vladislav Malcharczik, mluvčí Policie ČR Vsetín