Hospodský konflikt skončil smrtí jednoho z mužů
Hospodský konflikt skončil smrtí jednoho z mužů

Zubří - Na začátku byla podle všeho banální roztržka. Závěr byl jako z laciného westernu. Jedne z mužů vytáhl revolver a svého protivníka zastřelil.
   K tagédii došlo uplynulou sobotu v jedné hospodě v Zubří. Policie je jako obvykle na informace skoupá. Podle místních by se mělo jednat o dolní restauraci ve Starém Zubří u házenkářského hřiště. Do sporu se tady dostali dva muži ve věku 50 a 51 let. „Krátce před šestou hodinou došlo v místním pohostinství k potyčce mezi dvěma muži. Při té zároveň došlo ze strany padesátiletého muže ke střelbě z legálně drženého revolveru na o rok staršího muže. Poškozený utrpěl zranění neslučitelná se životem,“ sdělila pouze mluvčí policie Milena Šabatová. Zdejší lidé si šuškají, že střílel zdejší občan. Do hospody si prý přivedl psa a to se údajně nelíbilo jinému hostovi.Tak vytáhl pistoli a nespokojence zastřelil. V hospodě se v té době měli vedle obou aktérů nacházet ještě další dva hosté a servírka.
Případu se ujali krajští kriminalisté. Jelikož jsou motiv a okolnosti předmětem dalšího šetření, policie drží přísného bobříka mlčení.
ECHO Valašska