Bere drogy a chová se agresivně. Muže policisté vykázali z domu
Bere drogy a chová se agresivně. Muže policisté vykázali z domu
Ilustrační foto

Vsetínsko – Během několika uplynulých dní spáchal šestadvacetiletý muž na území Vsetínska hned několik přestupků.

Na konci minulého měsíce přijala policie oznámení od jeho rodičů, kterým cizinec nadával a zároveň i vyhrožoval fyzickou újmou. Přivolaná policejní hlídka situaci na místě uklidnila a muže, který byl pod vlivem drog, na místě zajistila. Vzhledem k tomu, že se muž ke svým příbuzným takto agresivně choval již několik měsíců, byl vykázán ze společného obydlí na dobu deseti dnů.

Dvě hodiny po půlnoci následujícího dne zastavila policejní hlídka ve Vsetíně osobní automobil, který řídil právě vykázaný cizinec. Provedená dechová zkouška byla negativní, ovšem zkouška na přítomnost jiných návykových látek byla vyhodnocena s pozitivním výsledkem.

Téhož dne odpoledne a také v následujících dnech se i přes své vykázání snažil navázat kontakt s rodiči, zvonil na jejich byt a telefonoval jim. Policisté i toto jeho jednání následně oznámili příslušnému správnímu orgánu.

Prozatím poslední setkání s policejní hlídkou měl šestadvacetiletý muž v pondělí dopoledne. Tentokráte to bylo opět při silniční kontrole na parkovišti před jedním ze vsetínských hypermarketů. A výsledek? Pozitivní orientační zkouška na drogy.

nprap. Petr Jaroš, Policie ČR Vsetín