Zlínský kraj letos vyhlásí 34 veřejných zakázek
Zlínský kraj letos vyhlásí 34 veřejných zakázek
foto: Krajský úřad Zlínského kraje

Zlínský kraj – Zlínský kraj zveřejnil přehled plánovaných veřejných zakázek, které chce v letošním roce vyhlásit. Týkat se budou jak projektové přípravy, tak stavebních prací. Půjde o celkem 34 zakázek, například o přístavbu budovy A v Kroměřížské nemocnici, kam se bude soustředit akutní péče, o opravu domova mládeže Střední průmyslové školy polytechnické - COP Zlín nebo stavbu Domova se zvláštním režimem Kelč.

„V rámci transparentnosti informujeme firmy, potenciální dodavatele, že v průběhu letošního roku plánujeme konkrétní investiční akce, u kterých se mohou přihlásit do veřejné zakázky. Chceme, aby tyto informace měli s předstihem a mohli tak s nimi dopředu počítat,“ uvedl radní Zlínského kraje pro oblast investic Zbyněk Fojtíček.

Tato zpráva i uvedený počet veřejných zakázek (34) se týká výhradně veřejných zakázek na projektovou přípravu a stavební práce. Kromě nich kraj samozřejmě vyhlašuje i veřejné zakázky v jiných oblastech.

Všechny aktuálně vyhlášené veřejné zakázky Zlínského kraje jsou zveřejněné na profilu kraje - zadavatele: https://nen.nipez.cz/profily-zadavatelu-platne/detail-profilu/ZLK

Bc. Jan Vandík, Krajský úřad Zlínského kraje