Štědrovečerní večeře pro seniory v Rožnově
Štědrovečerní večeře pro seniory v Rožnově
foto: MěÚ Rožnov

Rožnov – Město Rožnov pod Radhoštěm připravuje v letošním roce již počtvrté štědrovečerní večeři pro seniory, a to ve spolupráci s kuchaři Martinem Slovákem a Martinem Matuštíkem. V letošním roce bude pro seniory nad 60 let věku připravena štědrovečerní večeře za 80 Kč.

Důvodem akce je nabídnout cenově dostupnou variantu večeře pro seniory, která nepřekročí náklady na přípravu doma. U každé večeře bude vánoční přáníčko vyrobené dětmi z rožnovských mateřských škol.

Štědrovečerní večeře bude zabalena a bude obsahovat 150 g masa nebo ryby v syrovém stavu, 250 g bramborového salátu a 0,3 l polévky. Na výběr budou 2 druhy polévky – rybí a čočková a 2 druhy hlavního chodu – smažený kuřecí řízek nebo podkova z kapra.

Objednávky na štědrovečerní večeři je možné uskutečnit na telefonním čísle 739 505 827 v pracovní dny od 9 do 15 hodin nebo na e-mailu: vecereroznov@seznam.cz od 20.11.2023 do 18.12.2023. Objednávky budou seniorům na adresu uvedenou v objednávce doručovány v sobotu 23.12.2023 od 12 hodin. Večeři si senioři mohou také vyzvednout v restauraci Brasserie v době od 11 do 13 hodin. Objednávky budou senioři hradit v hotovosti při dodání.

Radost může udělat každý, a to zakoupením večeře rožnovskému seniorovi konkrétnímu nebo potřebnému. Tomu, kdo bude chtít večeři darovat, budou potřebné údaje sděleny na požádání na uvedeném telefonním čísle nebo e-mailu.

MěÚ Rožnov