Rožnovskou polikliniku čeká další fáze rekonstrukce
Rožnovskou polikliniku čeká další fáze rekonstrukce
foto: MěÚ Rožnov

Rožnov – V pondělních odpoledních hodinách se uskutečnilo další důležité setkání týkající se rekonstrukce polikliniky. Jednání se zúčastnilo přibližně 30 lékařů a zástupců subjektů fungujících na poliklinice. Hlavním tématem jednání byla plánovaná rekonstrukce interiérů, která je nezbytnou k modernizaci prostor, ve kterých je poskytována lékařská péče. Rekonstrukce by měla probíhat od června do listopadu letošního roku a přinese s sebou omezení jednotlivých ordinací.

Lékaři byli na setkání seznámeni s průběhem rekonstrukce a fázemi, které jsou v plánu. „Poliklinika je důležitý prvek ve městě a rozhodně si velmi vážíme lékařů, kteří zde pracují. I proto musíme jednotlivé kroky dobře promyslet, abychom minimalizovali komplikace při stavbě,“ uvedl starosta města Jan Kučera. V současné době probíhá rekonstrukce vchodů, avšak na začátku léta má začít i rekonstrukce interiérů.

Akce bude rozdělená do 8 etap, které budou probíhat od června do listopadu. Vzhledem k tomu, že ordinace budou muset omezit svůj provoz a budou uzavřené po dobu cca 10 pracovních dnů, je klíčové, aby byli pacienti včas informováni o těchto změnách. „Rekonstrukce polikliniky je důležitým krokem směrem k poskytování moderní a kvalitní zdravotní péče našim občanům. Jsme si vědomi náročnosti procesu, ale věřím, že výsledek bude stát za to. Nově zrekonstruované prostory poskytnou lékařům i pacientům příjemné a funkční prostředí,“ dodala na závěr místostarostka města Markéta Blinková.

Aktuálně se ladí harmonogram jednotlivých etap rekonstrukce, který bude následně zveřejněn, aby byli pacienti i veřejnost včas informováni o plánovaných omezeních

Mgr. Petra Graclíková, tisková mluvčí MěÚ Rožnov pod Radhoštěm