Kurz, který vás naučí podnikat bezpečně a bez rizika
Kurz, který vás naučí podnikat bezpečně a bez rizika

Vsetín – Město Vsetín ve spolupráci s projektem Podnikni to! spouští již druhý běh bezplatného kurz pro své občany. Je určen těm, kteří mají v hlavě podnikatelský nápad, ale neví, jak ho zrealizovat, podnikatelům, kteří hledají novou inspiraci a jistotu při zavádění nových produktů nebo zájemcům, které podnikání láká, ale konkrétní nápad ještě hledají.

Pět setkání v pěti týdnech vás naučí, jak systematicky krok po kroku hledat a najít funkční nápad, otestovat jej, ověřit jeho potenciál a nastartovat finančně udržitelný projekt.
Získáte obecné know-how, které už vám nikdo nevezme a nápady ve vaší hlavě získají reálné obrysy. S minimem rizika a finančních investic.

Nezáleží na tom, jestli je vaším snem mít menší lokální firmu, přivydělat si vlastním projektem při zaměstnání, nebo vybudovat mezinárodní firmu. Na konci kurzu budete mít smysluplný projekt a hlavně plán, jak jej úspěšně rozjet.

Absolventka Markéta shrnuje: “Kurz byl pro mě velkým přínosem, byl plný rad a doporučení. Oceňuji také možnost konzultací s lektorkou a ostatními účastníky, a to vše velmi prakticky. Lektorka byla velmi zkušená ve své oblasti, uměla hezky zaujmout příklady z praxe, a je vidět, že se orientuje v současných novinkách.”

Provázet vás bude zkušená podnikatelka. Díky jejímu vedení a letitým zkušenostem se můžete vyhnout největším začátečnickým chybám a budete mít dost prostoru svůj projekt dobře nasměrovat. Inspirací budou bezpochyby i ostatní účastníci. Staňte se součástí komunity podnikavých lidí na Vsetíně!

Kurz je určený pro občany města i okolních obcí, pro zaměstnané, studenty i maminky na mateřské.
Skládá se z 5 setkání, která budou probíhat jednou týdně vždy ve středu. První workshop odstartuje ve středu 5. října 2022 v 17:30 v Podnikatelském domě Maštaliska, Horní náměstí 3. Účast je díky podpoře města Vsetín a Zlínského kraje zdarma. Zájemci se můžou přihlásit na webu podniknito.cz na podstránce s názvem Podnikni to! na Vsetíně nebo jednoduše napsat na e-mail platenikova@podniknito.cz.

Informace o kurzu Podnikni to! na Vsetíně:
Kurz je určen pro všechny občany města a okolních obcí.
Úvodní workshop začíná 5. října 2022 v 17:30.
Kurz proběhne v Podnikatelském domě Maštaliska, Horní náměstí 3, Vsetín.
Celkem je připraveno 5 tematických setkání, vždy ve středu od 17:30 do 20:00.
Kurz povede zkušená podnikatelka, spolumajitelka rodinné Biofarmy, Martina Tomšíčková.

Reakce absolventů:
Skvělá validace postupu, jak rozjet byznys. Oceňuji přístup lektorky, širokou a různorodou skupinu i obsahovou náplň. (Petr)
Lektorka byla fajn, přirozená, mluvila z praxe a rozuměla i teorií. Hlavně se mi líbilo v posledním kurzu, že přišel host - podnikatel. Celkově byl kurz určitě přínosem. Byli jsme fajn parta šikovných a tvůrčích lidí. Líbily se mi příklady z praxe, možnost vzájemné interakce, diskuse. (Adéla)
Kurz byl velmi obohacující, dostal jsem odpovědi na vše, co jsem potřeboval. Oceňuji celkový formát, na kterém je celý kurz postaven. (Jan)

Veronika Vymazalová