Vsetínské kulturní léto zve na Gymplery
Vsetínské kulturní léto zve na Gymplery
foto: DK Vsetín

Vsetín - Ve čtvrtek 25. července od 19 hodin zahraje k tanci i poslechu v rámci Vsetínského kulturního léta na Dolním náměstí oblíbená vsetínská kapela Gympleři.
   Známé vsetínské Gymplery není třeba domácímu publiku dlouze představovat. Hrají moderní i tradiční americké country 70. a 80. let s důrazem na vícehlasé vokály. Osmičlenná kapela interpretuje původní tvorbu – tvoří ji americké country melodie s českými texty vlastními i četnými přáteli z širšího okolí kapely dodanými. Členové kapely Gympleři Vás v rámci svého vystoupení srdečně pozvou na 21. ročník festivalu Starý dobrý western na Bystřičku.
   Od 21.30 hodin bude program pokračovat letním kinem a americkým romantickým dramatem s názvem Půlnoční láska. Sedmnáctiletá Katie (Bella Thorne) trpí přecitlivělostí na denní světlo, vzácnou život ohrožující chorobou. Od dětství je celé dny zavřená ve svém domě a ven může vyjít jedině v noci. Její život se změní, když jedné letní noci potká Charlieho (Patrick Schwarzenegger), svou platonickou lásku, se kterým začne prožívat neobyčejný vztah.
   Užívejte s námi Vsetínského kulturního léta! V případě nepříznivého počasí se koncert nekoná. Vstup volný.
Mgr. Klára Blažková, PR Manager Dům kultury Vsetín s r. o.