Vsetínské kulturní léto přivítá kapelu Podjezd
Vsetínské kulturní léto přivítá kapelu Podjezd
foto: DK Vsetín

Vsetín – Ve čtvrtek 10. června 2021 od 19 hodin zazní k tanci i poslechu country a bluegrass s moderním zvukem v podání známé zlínské kapely Podjezd, hrající více jak 29 let akustickou hudbu. Koncert se koná v rámci Vsetínského kulturního léta na Dolním náměstí.
   Radka Janečková - zpěv“Tom Jícha - kytara, zpěv“Martin Juřík (Čurda) - mandolína“Tom Kovalčík - dobro, foukací harmonika, zpěv“Petr Kosman Janalík - basa“Martin Stehlík - banjo, irská píšťala
„Celá příprava letní série venkovních koncertů je upravena Mimořádnými opatřeními Ministerstva zdravotnictví, které stanovuje pravidla pro návštěvníky. A tak i my, stejně jako ostatní subjekty pracující s veřejností, musíme žádat návštěvníky našich akcí. aby dodržovali aktuální hygienická pravidla a měli u sebe připraveny patřičné dokumenty o prodělání nemoci Covid-19, očkování nebo negativním testování," upřesnila Petra Vaňková, jednatelka Domu kultury Vsetín. VKL návštěvní řád zde.
   Koncerty Vsetínského kulturního léta se uskuteční jen v případě příznivého počasí. Změna programu vyhrazena. Vstup volný.
Mgr. Klára Blažková, PR Manager Dům kultury Vsetín s r. o.