Ryšavý, Kopečný a Vágner v květnu obrátí muzikály naruby
Ryšavý, Kopečný a Vágner v květnu obrátí muzikály naruby
foto: DK Vsetín

Vsetín – Oblíbené melodie ze slavných muzikálů v květnu pohltí vsetínský Dům kultury. Petr Ryšavý, Jan Kopečný a Josef Vágner, to je trojice populárních mladých mužů, kteří dokáží otočit nejslavnější muzikálové hity doslova naruby. Se svým projektem přivezou mnoho milých písní, mimořádné zábavy i pohlazení na duši ve středu 29. května. Koncert začíná v 19 hodin a vstupenky jsou již v prodeji v kině Vatra a na webu kulturního domu.

„Projekt Muzikály Naruby se v Domě kultury ve Vsetíně realizuje poprvé. Věřím, že si najde své diváky, kteří budou spokojení a odnesou si skvělý hudební zážitek,“ netají se produkční Eva Hennelová. Koncertní zábavná show přinese hodinu a půl dobré zábavy a krásných písní v provedení mladých talentovaných mužů. Repertoár se skládá z nejznámějších muzikálových hitů, které trojice podává tak trochu jinak – naruby. Naruby jsou aranže, naruby je samotný projev, naruby je muzikálový koncept koncertu. Slyšet a vidět procítěně zpívat tyto pohledné kluky „Jsem duhová víla“ nebo „Teď královnou jsem já“ je prostě nevšední zážitek.

„Přestože jsou Muzikály Naruby poměrně mladým projektem, plní všude sály a setkávají se s velkým úspěchem,“ doplňuje Eva Hennelová. Petr Ryšavý, Jan Kopečný a Josef Vágner jsou s Muzikály Naruby na scéně teprve dva roky, ale už stihli vyprodat Velký sál Lucerny a dohromady třikrát divadlo Broadway. Již více než rok brázdí všechny kouty ČR. Ve Vsetíně vystoupí 29. května, vstupenky jsou v prodeji od 26. února.

Mgr. Veronika Ježíková, DK Vsetín