Roman Horký & Kamelot vyráží na turné. Zastaví se i na Vsetíně
Roman Horký & Kamelot vyráží na turné. Zastaví se i na Vsetíně
Kamelot. foto: Promo.

Vsetín - Koncert v rámci turné k novému albu „Země tvých dlaní“ zavede kapelu Kamelot na Vsetín, kde ve čtvrtek 7. března od 19.00 hodin ve velkém sále domu kultury představí a pokřtí své nové písně, ale chybět nebudou ani jejich léty prověřené hity.
   Všechno začalo v Brně v roce 1982. Roman Horký a Radek "Bůček" Michal – dva nadšenci, kteří založili kapelu a rozhodli se dobýt svět. Život byl o kytarách, písničkách a hlavně o energii a radosti. Tak vznikla skupina Kamelot. Počáteční tvorba kapely zařadila Kamelot do škatulky "Folk & country", kde je hudební skupina zařazena dodnes. Autorem všech textů a skladatelem hudby je zpěvák a leader skupiny Roman Horký, který je v současné době jediný člen původního Kamelotu. “
   Nové desce folkrockové kapely Kamelot s názvem Země tvých dlaní dal finální podobu zvukový mistr, držitel ceny Grammy Sean Magee ze slavného londýnského studia Abbey Road, kde kdysi nahrávali The Beatles. Písně na albu věnoval zpěvák a kapelník Roman Horký krajině svého srdce - kopcovitému jihozápadnímu Brněnsku s řekami Oslavou, Rokytnou a Jihlavou. A nejen krajině, ale také lidem, kteří tam žijí.
   Vstupné: 300 Kč předprodej, 340 Kč v den akce. Předprodej zahájen od 11. února.
Mgr. Klára Blažková, PR Manager Dům kultury Vsetín s r. o.