Mňága a žďorp v Rožnově
Mňága a žďorp v Rožnově

Rožnov – Sobota 12. června 2021 - 20:00 - Brillovka, nádvoří
   Mňága a žďorp letos uskutečnila úspešné jarní internetové turné ze zkušebny s mnoha hosty, například s Miro Žbirkou, Jarkem Nohavicou, Vypsanou Fixou, Karlem Plíhalem a dalšími. Od března do kvetna tak kapela odehrála či ješte odehraje 11 streamovaných placených koncertů, na které se zatím prodaly vstupenky za 1 066 000 korun.
   Od června Mňága zahají veřejné koncertování podle aktuálních pravidel. Kapela je ve forme, za rok a půl streamování přehrála všechny svoje desky a krome zkušebny vystoupila i na speciálních koncertech na střechách v Brně a Valmezu a z loňského akustického streamu v meziříčské hospode Přístav stihla vydat stejnojmenné živé dvojalbum.
   „Na návrat před publikum se strašně těšíme! Streamování nás moc bavilo, podařilo se nám zůstat aktivní a vlastne to pro nás byla doba plná skvelých zážitků, ale koncert je prostě koncert! Přehráli jsme za ten rok necelých 200 našich písniček a tak můžeme krome oveřených hitovek zařazovat do plejlistu různé nečekané písničky," říká zpěvák Petr Fiala.
   Vstupné v předprodeji 290 Kč v den koncertu 380 Kč. Předprodej od 25. 05. 2021 od 8:30 v kanceláři T klubu, TIC nebo online.
   Akce proběhne dle platných hygienických opatření.
TKA