James Harries na svém prvním vánočním turné představí skladby z filmu Přání Ježíškovi
James Harries na svém prvním vánočním turné představí skladby z filmu Přání Ježíškovi
foto: Julie Vrabelová

Val. Meziříčí – Oblíbený britský písničkář James Harries se vrací do Valašského Meziříčí. Zcela poprvé s vánočním turné a také poprvé s kapelou po boku. Své nejznámější hity i skladby, které složil pro nový český film Přání Ježíškovi zahraje a zazpívá ve velkém sále Kázetka v neděli 12. prosince od 19.30 hodin.

James Harries byl ve Valmezu již několikrát, ať už na Malé scéně za oponou, či na Valašském špalíčku. Ale až nyní jej mají fanoušci šanci slyšet za doprovodu celé kapely. Tento oblíbený britský písničkář žijící v Čechách je znám díky hitů Superstition, Salvation či Lights, které servírují rádia a jež se držely na prvních příčkách hitparád. Aktuálni´singl Slow Mover neni´výjimkou. Nyni´však přicházi´James s vánočni´m repertoárem, který složil k filmu Přání Ježíškovi.

Na historicky prvním vánočním turné písničkáře zazní nejen nejsilnější skladby, ale tématicky představi´i vánočni´písně z filmu. Česko-britská koleda, vánočni´rock'n'roll, swingovka, rolničky a samozřejmě James plný emoci´, jak ho fanoušci znaji´ať so´lově nebo s kapelou, která energicky vystihuje zvuk Jamesových hitů na živo.

Vstupenky na koncert jsou již nyní k dostání v klasických předprodejích v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a také online na stránkách Kázetka www.kzvalmez.cz. K zakoupení budou také na místě. Při návštěvě prosíme o dodržování platných opatření stanovených Ministerstvem zdravotnictví.

Ondřej Smolka, PR Manager KZ VM p.o.