Imitátor Vladimír Hron provede abecedou hvězd
Imitátor Vladimír Hron provede abecedou hvězd
foto: DK Vsetín

Vsetín – Rychlé převleky, změny vizáže a hlasy největších osobností světové populární hudby – to vše přinese představení Abeceda hvězd na živo. Vladimír Hron představí svůj imitátorský um v rámci legendárního hudebně zábavního pořadu na pódiu velkého sálu vsetínského Domu kultury ve středu 24. listopadu od 17 hodin.
   „Známý imitátor Vladimír Hron na svém turné Od Aše po Žilinu tour navštíví také náš Dům kultury na Vsetíně a my jsme rádi, že můžeme jeho návštěvou a vystoupením oslavit Den seniorů,“ říká produkční Eva Hennelová. Právě seniorům je představení populárního imitátora věnováno.
   Jevištní verze oblíbeného televizního pořadu je bavičskou one-man show Vladimíra Hrona, který svými hlasivkami dokáže napodobit české i světové hudební hvězdy napříč všemi žánry. V průběhu večera tak představí populární hudebníky v abecedním pořádku od A až do Z, stejně jako tomu bylo v legendárním pořadu České televize. Čtyřnásobný držitel televizní ceny TýTý se na pódiu dokáže stát magnetem zábavy a před zraky diváků předvést profesionální imitátorskou show včetně změn podoby, rychlého převlekání, a to bez jakýchkoli triků či playbacků.
   „Návštěvníky prosíme o dodržování protiepidemických opatření a připravení patřičných dokumentů prokazujících bezinfekčnost – tedy prodělání nemoci Covid-19, ukončené očkování nebo potvrzení o negativním testu. Případně je možné zakoupit samotest přímo na místě,“ dodala Petra Vaňková, jednatelka Domu kultury Vsetín.
   Vstupné: 100 Kč
   Předprodej vstupenek od 11. října.
Mgr. Veronika Ježíková, DK Vsetín