Ewa Farna a Aiko míří na rožnovské koupaliště
Ewa Farna a Aiko míří na rožnovské koupaliště
foto: TKA

Rožnov – Pátek 12. července 2024 - 20:00 - Rožnovské koupaliště

Program:
19:00 otevření areálu pro veřejnost
20:00 Aiko
21:15 Ewa Farna

Parkování (placené) před koupalištěm do naplnění kapacity. Doporučujeme využít jiná parkoviště ve městě. Odbavení vstupenek bude probíhat ve třech koridorech (Cash | GoOut | Ticketware), sledujte označení nad vchodem.

Do prostoru rožnovského koupaliště vám přinášíme opravdu velký popový koncert. Se svou kapelou vystoupí Ewa Farna, kterou po vyprodané O2 Areně můžeme považovat za jednu z největších star české hudby. Předskokankou je zpěvačka Aiko, kterou jste mohli zaznamenant jako vítězku národního kola soutěže Eurovize, fanoušky oslovila písní Pedestal. Česko bude reprezentovat v květnu na semifinále ve švédském Malmö.

Druhá vlna předprodeje 1. 7. – 11. 7. 2024 – 790 Kč
Vstupné na místě: 900 Kč
Děti do 6 let zdarma
Předprodej online, v Téčku nebo v TIC.

Ewa Farna je polsko-česká zpěvačka, producentka a autorka. Patří mezi vůbec nejúspěšnější zpěvačky nejen u nás, ale i v sousedním Polsku, kde debutovala rok po svém českém startu. Vydala 5 českých a 6 polských řadových desek, dvě „Best Of“ kompilace a dokonce pár živých záznamů at‘ už akusticky nebo se symfonickým orchestrem.

Ve svých 11 letech byla objevena na Festivalu Dětské Písně v Havířově a dostala nabídku na vydání vlastní desky. Jako čerstvě 13letá debutovala se singlem Měls mě vůbec rád se, která se dostala do čela tehdy nejposlouchanějších písní a její stejnojmenné album získalo s více než 70 tisíci prodanými kusy status 2x platinové desky během jednoho roku.V témže roce vyhrála ocenění Objev roku v Českém slavíkovi a o dva roky později se stala vůbec nejmladší držitelkou Slavíka v kategorii Zpěvačka roku, když se umístila na třetím místě.Tehdy 15letá vyrazila jako historicky nejmladší zpěvačka na samostatné turné. V Polsku se dočkala ocenění třeba na proslulých festivalech v Opole nebo Sopot a její singl Cicho se stalo v Polsku velkým hitem. Byla několikrát porotkyní v televizních pěveckých soutěžích jak v Polsku tak v Čechách a vyzkoušela si i roli moderátorky, když moderovala dva ročníky hudebních Cen Anděl. Forbes ji zařadil do prestižního výběru inspirativních lidí „30 pod 30“.

V roce 2021 oslavila 15 let na hudební scéně vydáním desky UMAMI, které díky snoubení společenských témat a moderního zvuku je recenzenty označováno jako popový manifest nastupující generace.

Aiko, to jsou zasněné tóny, neony, energické vystoupení a ojedinělá atmosféra. To je Aiko. Narozená v Moskvě, vyrůstající v Čechách a v současné době působící v Londýně, Aiko je zajímavou směsí kultur a vlivů. V roce 2018 vydala své debutové, eponymní EP “AIKO”.
V roce 2020 vydává své první album s názvem “Expiration date”. Úspěšné singly “Power” a “Daughter of the Sun” ji přinesly spolupráci se Spotify, kdy se v projektu Equal stala první tváří za CZ/SK a při té příležitosti se objevila na Times Square Billboardu. Aiko je zkušenou performerkou. Vystupovala na prestižních zahraničních festivalech - Sziget, Waves Vienna, nebo supportovala umělcům jako Tamino, Black Honey či Lauren Ruth Ward.

Její tvorba je kladně oceňována hudebními kritiky a svou popularitu získala Aiko i v médiích jako Elle, Harpers Bazaar, Fullmoon Magazine a mnohých dalších.

Partneři koncertu: FCC, Robe, NXP, onsemi, Solartec, IST inovative sensor technology

Všeobecné podmínky pořadatele

Zaplacené vstupné se nevrací, vstupenka se nevyměňuje. V případě zrušení koncertu/festivalu je třeba uplatnit nárok na vrácení vstupného na místě, kde byla vstupenka zakoupena.

Pořadatel nenese žádnou odpovědnost za škody způsobené na věcech, ani za újmu na zdraví. Vlastník vstupenky si je vědom všech rizik spojených s akcí a zříká se všech nároků na pořadatele koncertu/festivalu a na kohokoliv z jeho zaměstnanců nebo zástupců. Toto zahrnuje, mimo jiné, hmotné škody, krádeže, tělesné škody a další.
Osobám mladším 12 let je vstup povolen pouze v doprovodu dospělé osoby.
Kvůli bezpečnosti není do areálu dovoleno vnášet jakékoliv skleněné láhve, plastové láhve nad 0,5 l (výjimka pro děti do 6let), plechovky, zbraně, tyče, pruty a další předměty, které by mohly být pořadatelem označeny za nebezpečné. Pořadatel si vyhrazuje právo osobní bezpečnostní kontroly.
Do prostoru konání akce je zakázáno nosit profesionální fotoaparáty a videokamery. Pořizování audio a video záznamů je zakázáno!
Zákaz vstupy se psy či jinými zvířecími domácími mazlíčky.
V rámci akce budou pořizovány obrazové a zvukové záznamy za účelem naší prezentace na webu, sociálních sítích a v médiích. Téčko nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty. Obecná informace o zpracování osobních údajů.
Vstupenka pozbývá své platnosti po opuštění prostoru akce. Nelze se navrátit s použitou vstupenkou. Každý návštěvník bude označen páskou, která slouží zároveň jako vrácenka. Tato páska je nepřenosná. Poškozená páska je neplatná.
Padělání vstupenek je nepřípustné a trestá se podle zákona.
Návštěvníci musí respektovat pokyny pořadatelů a pořádkové služby!
Je dovoleno vstupovat pouze do prostor amfiteátru Na Stráni v areálu Valašské dědiny.
Změna programu je vyhrazena.
Osobám mladším 18 let zákaz konzumace alkoholu. Silně podnapilé osoby, které svým chováním ohrožují ostatní, a také osoby, které svým chováním ohrožují ostatní, budou z areálu vyvedeny bez nároku na vrácení vstupného.
Zakoupením vstupenky návštěvník souhlasí s organizačním řádem a pokyny pro návštěvníky festivalu.
Zhoršení počasí není důvodem k vrácení vstupného.

TKA