Cirk La Putyka uvede Kabaret Dynamit
Cirk La Putyka uvede Kabaret Dynamit
foto: Kulturní zařízení města Valašské Meziříčí

Val. Meziříčí – Novocirkusovou kabaretní koláž, která návštěvníky nabije dobrou náladou slibuje pražský soubor Cirk La Putyka. Po loňském vyprodaném představení v parku u zámku Kinských se vrací na místo činu, aby představil své nejnovější a speciálně pro venkovní pódia vytvořené představení Kabaret Dynamit. To se uskuteční v úterý 13. července od 19 hodin.
   V novocirkusovém představení Kabaret Dynamit uvidíte členy souboru Cirk La Putyka i speciální hosty světového formátu a jejich vystoupení. Zažijete elektrizující show, kde smích střídá údiv a slzy úžas. Budete se smát i dojímat, budete chtít tančit, zpívat a nebude se vám chtít jít domů. Režii hravé show pro všechny věkové kategorie si vzal na starost Ethan Law, stálý člen Cirku La Putyka.
   Představení se uskuteční na louce u zámku Kinských a vhodné pro sezení na piknikových dekách. K dispozici budou samozřejmě i lavičky. V případě špatného počasí se produkce uskuteční v Amfiteátru sousedním Amfiteátru.
   Vstupenky na představení jsou k dispozici online na stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz a osobně v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí.
Ondřej Smolka, PR Manager KZ VM p.o.