Aneta Langerová zahraje ve Vsetínském DK s kapelou i smyčcovým triem
Aneta Langerová zahraje ve Vsetínském DK s kapelou i smyčcovým triem
foto: DK Vsetín

Vsetín – Oceňovaná česká zpěvačka Aneta Langerová se na svém jarním turné „Dvě slunce“ zastaví také v Domě kultury na Vsetíně. Kromě doprovodné kapely talentovaná hudebnice přiveze i smyčcové trio výborných muzikantů – violoncellistku Dorotu Barovou, houslistku Veroniku Vališovou a violistu Vladana Malinjaka. Očekávaná hudební událost se uskuteční v úterý 25. dubna 2023 od 19 hodin ve Velkém sále.

„Aneta Langerová koncertovala na Vsetíně naposledy před osmi lety jako hlavní host festivalu Valašské záření. Letos se k nám vrací na turné nazvaném po své nejnovější desce Dvě slunce,“ ozřejmila produkční Eva Hennelová. Nové album vyšlo na podzim 2020 a nese se v duchu návratu do nitra. „Na koncertním turné s sebou Aneta přiveze nejen svou doprovodnou kapelu, ale také smyčcové trio,“ zve na koncert Hennelová.

Fanoušci se mohou těšit na zkušené muzikanty, kterými jsou klavírista a producent nové desky Jakub Zitko, bubeník Martin Kopřiva, baskytarista Miloš Klápště, kytarista Ludvík Kulich, violoncellistka a zpěvačka Dorota Barová, houslistka Veronika Vališová a violista Vladan Malinjak. „Věřím, že vám písně budou v krásném jarním čase dobrými společníky. Každá z nich má svůj vlastní příběh a atmosféru. Ta vás třeba zavede blíž k tišině vlastní duše. Těším se, že se spolu s vámi opět setkám v nekonečném prostoru dvou sluncí, kde je snění dovoleno," zve na koncert zpěvačka Aneta Langerová.

Mgr. Veronika Ježíková, DK Vsetín