Zloděj přibral k televizím i pohádky
Zloděj přibral k televizím i pohádky

Dolní Bečva - Při vloupání do rekreačního zařízení v obci Dolní Bečva zmizely dvě televize a další elektronika. Pachatel si odnesl také DVD nosiče. Napáchal celkově škodu za několik desítek tisíc korun.
   Policisté nadále zjišťují okolnosti vloupání do rekreačního zařízení v obci Dolní Bečva. Dosud zjistili, že k vloupání došlo během prvních pěti dnů letošního roku. Pachatel do objektu vnikl po vypáčení balkonových dveří. Zajímal se hlavně o elektroniku a tak zmizela led televize, televize s DVD přehrávačem, wifi router, satelitní dekodér a průmyslový vysavač. Zloděj nepohrdl ani několika desítkami DVD s pohádkami. Čtyřicetiletému majiteli způsobil pachatel škodu přesahující šedesát pět tisíc korun a to třicet tisíc poškozením balkonových dveří a zbytek odcizením.
   Policisté zadokumentovali místo trestného činu. Dále zahájili úkony trestního řízení pro trestný čin krádež, porušování domovní svobody a poškození cizí věci. Po odcizených věcech i zloději pátrají. Pachateli pro tyto trestné činy při dopadení hrozí až tříleté vězení.
                         nprap. Bc. Vladislav Malcharczik, mluvčí Policie ČR Vsetín