Vyšetřování krádeže. Neznáte osobu na fotografii?
Vyšetřování krádeže. Neznáte osobu na fotografii?

Velké Karlovice – V souvislosti s vyšetřováním porušování domovní svobody, krádeže věcí a finanční hotovosti, ke které došlo v neděli 3. března tohoto roku ve Velkých Karlovicích, žádáme veřejnost o ztotožnění dosud neznámé osoby. Ta se v inkriminovanou dobu pohybovala v blízkosti chalupy, ze které dosud neznámí pachatelé odcizili mimo jiné hodinky, batoh a vojenskou bundu zelené barvy. Z kapsy jiné bundy pověšené v šatně následně vzali klíče od nedaleko zaparkovaného automobilu, ze kterého následně odcizili finanční hotovost. Celkem tak vznikla materiální škoda ve výši cca 15 tisíc korun.

K činu došlo zhruba v období mezi půl šestou a šestou hodinou ráno. Právě v této době zaznamenala kamera v blízkosti chalupy stojící v údolí Léskové i muže na fotografiích. Vzhledem k tomu, že vyšetřujícím policistům tato osoba není dosud známa a vzhledem k tomu, že by mohla mít důležité informace k výše uvedené krádeži, obracíme se i na širokou veřejnost s žádostí o pomoc se ztotožněním.

Jakékoliv informace k osobě na fotografiích či k činu samotnému přijmeme na kterékoliv policejní služebně či prostřednictvím linky 158.

nprap. Petr Jaroš, Policie ČR Vsetín