Rodinná tragédie ve ValMezu: Násilná smrt tří dospělých osob
Rodinná tragédie ve ValMezu: Násilná smrt tří dospělých osob
Ilustrační foto

Val. Meziříčí – Krajští kriminalisté od včerejších (úterý 7. března) pozdních odpoledních hodin prověřují násilnou smrt tří dospělých osob v bytě ve Valašském Meziříčí v Havlíčkově ulici. Jedná se o členy jedné rodiny – matku (57 let), dceru (25) a otce (60). „Případ jsme předběžně kvalifikovali jako vícenásobnou vraždu a sebevraždu. Jde o rodinnou tragédii,“ uvedla policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

Policie zatím neupřesnila, kdo z rodiny vraždil ani jakým způsobem.

Místo činu do brzkých ranních hodin ohledávali kriminalisté. „Na místě byl rovněž soudní lékař. Nyní čekáme na výsledky soudní pitvy a i nadále provádíme úkony trestního řízení,“ dodala Kyšnerová.

Mluvčí Zdravotnické záchranné služby Jakub Omelka potvrdil, že do bytu ve Valašském Meziříčí byla v úterý v noci přivolána posádka rychlé lékařské pomoci. „Bohužel lékařka na místě konstatovala smrt tří osob. Šlo o muže a ženu středního věku a jejich dceru,“ řekl Omelka.

Rodinné vraždy na Valašsku řešila policie i vloni. Zemřely při nich dvě dvě ženy a pět malých dětí.

Loni v dubnu v Loučce na Vsetínsku vyhodil muž do povětří dům, v němž zemřely tři malé děti a jejich matka.

K další podobné tragédii došlo v létě v Rožnově p. Radhoštěm. Městský policista v rodinném domě zastřelil svou družku a dvě malé holčičky. Pak obrátil zbraň proti sobě.

ECHO Valašska