Prozatím neznámá řidička srazila chodkyni. Hledáme svědky nehody
Prozatím neznámá řidička srazila chodkyni. Hledáme svědky nehody

Vsetín – Vsetínští dopravní policisté vyšetřují dodatečně oznámenou dopravní nehodu, která se stala dne 20. května tohoto roku v Rožnově pod Radhoštěm.
   Asi hodinu po poledni přecházela jednašedesátiletá žena po vyznačeném přechodu pro chodce na ulici Nádražní k Městskému sadu. V momentě, kdy žena vstoupila na přechod, do ní narazil projíždějící osobní automobil nezjištěné značky či barvy. Řidička po srážce z vozidla vystoupila a zeptala se na zdravotní stav chodkyně. Vzhledem k tomu, že sražená chodkyně pomoc odmítla, odjela neznámá řidička z místa pryč. Jednašedesátiletá chodkyně však byla později dodatečně ošetřena ve valašskomeziříčské nemocnici.
   Vsetínští dopravní policisté vyzývají ženu, jejíž vozidlo 20. května 2021 okolo 13 hodiny srazilo na ulici Nádražní v Rožnově pod Radhoštěm chodkyni, aby je kontaktovala na telefonu 974 680 259, popřípadě prostřednictvím linky 158. Stejné kontakty mohou využít i případní svědci, kteří by policistům mohli poskytnout informace o vozidle či ženě, která jej řídila.
nprap. Petr Jaroš, Policie ČR Vsetín