Policie zjišťuje totožnost tohoto muže. Přejel ho vlak
Policie zjišťuje totožnost tohoto muže. Přejel ho vlak
foto: Policie ČR Zlín

Zlínský kraj – V neděli 23. října dvě hodiny po poledni došlo ke střetu vlakové soupravy jedoucí ve směru od Starého Města na Otrokovice s neznámým mužem. Ten vstoupil do kolejiště v katastru obce Babice bezprostředně před projíždějící rychlík. Po střetu utrpěl natolik vážná zranění, že jim na místě podlehl. Muž u sebe neměl žádné doklady ani jiné věci, podle nichž by mohla být zjištěna jeho totožnost.

Policii se do dnešního dne nepodařilo zjistit, kdo mrtvý muž byl. Proto se uherskohradišťští kriminalisté rozhodli zveřejnit jeho fotografii, fotografii jeho obuvi a zároveň kamerový záznam, na kterém je zachycen.

Dle svědků se ten den od dopoledních hodin pohyboval po obci Babice. Muži bylo odhadem asi 30 – 40 let, byl štíhlé postavy vysoké asi 180 cm. Měl krátké tmavé vlasy a zrzavý plnovous.

Na sobě měl oblečenou delší bundu a tmavě modré rifle. Důležitým poznatkem jsou jeho boty zn. Vasky Kotaar, vel. 44, z limitované edice, vyrobené v roce 2016 ve Zlíně.

Žádáme tímto veřejnost o pomoc při zjištění jeho totožnosti. V případě, že víte, o koho by se mohlo jednat, ozvěte se nám na bezplatnou linku Policie České republiky 158.

Děkujeme!

por. Bc. Milena Šabatová, Policie ČR Zlín