Pod vlivem drog surově zbil přítelkyni. Skončil ve vazbě
Pod vlivem drog surově zbil přítelkyni. Skončil ve vazbě
Ilustrační foto

Zlínský kraj – Komisař kriminální policie ze Zlína obvinil čtyřiatřicetiletého muže ze Zlína ze spáchání zločinu těžké ublížení na zdraví a přečinu nebezpečné vyhrožování, kterých se dopustil minulý týden v Otrokovicích na své přítelkyni. Vyšetřovaný je vazebně.
   Na lince tísňového volání policie jsme přijali několik oznámení o tom, že na balkoně bytu v Otrokovicích volá o pomoc žena, kterou bije muž. Na místo vyrazily policejní hlídky, které právě projížděly okolím události. Zjevně zraněnou ženu, která ležela na balkoně, převezli záchranáři do nemocnice, agresivního muže potom dopravili policisté do protialkoholní léčebny v Kroměříži.
   Muž i žena zřejmě užili společně drogy, poté muž bezdůvodně na ženu zaútočil údery pěstí do hlavy a kopal ji do celého těla, přičemž jí opakovaně vyhrožoval smrtí. Žena utrpěla několik zranění na hlavě i na těle, s nimiž se bude léčit několik týdnů či měsíců.
   Muž, který dosud nebyl soudně trestaný, skončil po rozhodnutí soudce ve vazební věznici. Za oba trestné činy mu v případě odsouzení hrozí trest odnětí svobody na tři až na deset let.
por. Bc. Monika Kozumplíková, Policie ČR Zlín