Po náměstí pobíhal nahatý chlap, hrozí mu za to pokuta
Po náměstí pobíhal nahatý chlap, hrozí mu za to pokuta
Mladý naháč byl úplně na plech. foto: Ilustrační foto

Valašské Klobouky - Variaci na film Discopříběh, ovšem v maloměstském vydání, zažili obyvatelé obce Valašské Klobouky. Po náměstí pobíhal zcela nahý rozjařený muž, který nakonec skončil v rukou policie.
   Na nahatého chlapa upozornila prostřednictvím linky tísňového volání jednadvacetiletá dívka, a to asi hodinu po poledni. „Když policisté dorazili na místo, uviděli skupinu zjevně podnapilých mladíků, z nichž jeden byl skutečně nahý. Policisté naháče vyzvali, aby se oblekl, což učinil, nicméně policistům odmítl sdělit svoje jméno i další podrobnosti. S dalšími zúčastněnými bylo také těžké se domluvit, všichni byli zjevně pod vlivem alkoholu," podotkla policejní mluvčí Monika Kozumplíková.
   Muži zákona proto výtržníka zajistili a převezli na policejní stanici ke zjištění jeho totožnosti. Dechová zkouška u jednadvacetiletého muže z obce poblíž Valašských Klobouk ukázala téměř tři promile alkoholu, což alespoň částečně vysvětlovalo jeho nestandardní chování na náměstí. „Případ prověřujeme jako přestupek proti veřejnému pořádku, který postoupí k projednání a potrestání příslušnému odboru městského úřadu. Za přestupek mu ve správním řízení hrozí několikatisícová pokuta," dodala policejní mluvčí.
Irena Frolová, Zlin.cz