Násilník ze Vsetína skončil za mřížemi
Násilník ze Vsetína skončil za mřížemi

Vsetín - Násilník ze Vsetína putoval do vězení. Před tím jej obvinil policejní komisař z trestných činů těžké ublížení na zdraví, ublížení na zdraví a výtržnictví. Spojuje jej s třemi případy násilností ze Vsetína od konce července letošního roku.
   Třiatřicetiletý muž ze Vsetína bez zjevné příčiny napadl ve středu 8. listopadu ve Vsetíně místní části Ohrada kolemjdoucího sedmadvacetiletého muže. Bez varování muže udeřil sevřenou pěstí a z místa odešel. Mladý muž utrpěl zranění, které si vyžádalo ošetření v nemocnici a léčení. Policisté násilníka našli a ten skončil na policejní služebně.
   Kriminalisté tohoto násilného muže spojují i se dvěma případy z minulých měsíců. Nejprve s napadením dvaačtyřicetiletého muže v centru Vsetína z konce letošního července. Bezdůvodně jej napadl pěstmi a v úderech pokračoval i po pádu muže na zem. Napadený muž skončil v nemocnici. Následný případ se stal taktéž ve Vsetíně a to poblíž centra v polovině srpna. Po slovní rozepři napadl sedmatřicetiletého muže nejprve pěstmi. K útoku použil i skleněnou pivní sklenici. Napadený muž se zranil ještě při pádu. I tomto případu následoval pobyt zraněného v nemocnici.
   Předminulý čtvrtek obvinil policejní komisař násilníka z trestných činů těžké ublížení na zdraví, ublížení na zdraví a výtržnictví. Podal taktéž návrh na uvalení vazby. Násilník, který byl již v minulosti trestán za majetkovou ale i násilnou trestnou činnost, putoval ve středu do vězení. Za uvedené trestné činy mu hrozí až deset let za mřížemi.
                      nprap. Bc. Vladislav Malcharczik, mluvčí Policie ČR Vsetín