Násilná smrt ženy v Bynině - aktualizace
Násilná smrt ženy v Bynině - aktualizace
Místo činu v Bynině.

Val. Meziříčí – Minulký týden, v noci z pondělí na úterý,V noci z pondělí na úterý došlo na dvoře rodinného domu ve Valašském Meziříčí k závažnému násilnému trestnému činu. Dvaatřicetiletý muž pod vlivem alkoholu tam po předchozí hádce fyzicky napadl svou o rok mladší podnapilou přítelkyni. Několikrát ji razantně udeřil pěstí do hlavy a obličeje. Žena při útoku upadla na zem a uhodila se do hlavy. Agresor pak vážně zraněnou přítelkyni odtáhl do obytné zahradní chatky, kde ji ponechal. Ráno ji nalezl mrtvou. Násilnou smrt včera potvrdila soudní pitva.

Několikrát ji razantně udeřil pěstí do obličeje a do hlavy. Žena při útoku spadla na zem a udeřila se do hlavy. Násilník ji poté těžce zraněnou odtáhl do obytné zahradní chatky a tam ji nechal až do rána. Oběť na následyk zranění do rána zemřela.

„Krajští kriminalisté dvaatřicetiletého muže obvinili ze zvlášť závažného zločinu těžké ublížení na zdraví s následkem smrti, za což mu hrozí až šestnáct let vězení,“ uvedla policejní tisková mluvčí Monika Kozumplíková.

Po jednání Okresního soudu ve Vsetíně poslal soudce v pátek 10.11. odpoledne násilníka do vazby. „Policisté z pohotovostního a eskortního oddělení ho převezli do Vazební věznice v Ostravě. V rejstříku trestů má násilník 5 záznamů pro majetkovou i násilnou trestnou činnost,“ dodala Kozumplíková.

Podle některých obyvatel nešlo o vyloženě problémové lidi, podlle jiných ano. Nemělo to být poprvé, co v domě zasahovala policie. „Tam se pilo a vždycky tam byl nějaký průser,“ uvedl pro CNN Prima NEWS jeden z místních.

„Je to hrozné, ale ten domek je takový zvláštní. Asi je to tam nějaké prokleté,“ dodala jiná sousedka.

ECHO Valašska