Motorkář při nehodě utrpěl těžké zranění, spolujezdkyně lehké
Motorkář při nehodě utrpěl těžké zranění, spolujezdkyně lehké
Motorkář utrpěl těžké zranění. foto: Policie ČR Vsetín

Vsetín - Při dopravní nehodě, ke které došlo v úterý 24. července, utrpěl motorkář těžké zranění. Jeho spolujezdkyně byla zraněna lehce. Kriminalisté s dopravními policisty nadále zjišťují okolnosti této nehody.
   V úterý po druhé hodině odpoledne došlo k vážné dopravní nehodě na silnici I/57 u Vsetína. Z vedlejší komunikace od místní části Vsetína Poschla vyjížděl na silnici I/57 s úmyslem pokračovat ve směru na Valašské Meziříčí dvaačtyřicetiletý Vsetíňan se Škodou Octavia s přívěsným vozíkem. Bylo to ve chvíli, kdy z hlavní ze směru od Valašského Meziříčí odbočovalo k Poschle jiné osobní auto. Bylo to ale také ve chvíli, kdy za odbočujícím autem jela motorka s řidičem a spolujezdkyní. Oktávka překřížila motorce Yamaha jízdní dráhu a došlo ke střetu obou vozidel. Motorka i její osádka skončily na zemi. Jednatřicetiletý motorkář z Kelečska utrpěl při nehodě těžké zranění, jeho o rok mladší spolujezdkyně z Valašskomeziříčska utrpěla zranění lehké. Oba byli převezeni na ošetření. Nikdo jiný při nehodě zraněný nebyl.
   Policisté u obou řidičů provedli dechové zkoušky ke zjištění alkoholu. U obou byly zkoušky negativní. Škoda na vozidlech je shodně třicet tisíc korun. Na zjištění okolností této dopravní nehodě nadále pracují dopravní policisté společně s kriminalisty.
nprap. Bc. Vladislav Malcharczik, mluvčí Policie ČR Vsetín