Exhibicionista se obnažoval na autobusovém nádraží a v parku
Exhibicionista se obnažoval na autobusovém nádraží a v parku
Ilustrační foto foto: Zlin.cz

Zlínský kraj – Jaro v plném rozpuku zjevně zasáhlo také 33letého muže z Kroměříže, který se ve čtvrtek 29. dubna 2021 dopoledne obnažoval na zlínském autobusovém nádraží.
   Muž přivolaným strážníkům sdělil, že je potřeba ukázat děvčatům jeho chloubu. Znechucený tón oznamovatelky ale napověděl, že to až tak mimořádný šampión nejspíš nebude…
   Incident se odehrál kolem jedenácté hodiny a úspěšnému dopadení podezřelého napomohl přesný popis jeho oblečení a směr dalšího pohybu. Strážníci jej díky tomu dopadli během chvíle v přilehlém parku. Tady si také vyslechli jak jeho ochotné přiznání, tak i další historky z exhibicionistova deníčku, kde se to domnělými úspěchy u žen jen hemžilo. Že nutkání k této poněkud nonkonformní aktivitě bylo opravdu silné, potvrdila záhy i další svědkyně, která nedobrovolně zhlédla u dotyčného to, co nejspíš vůbec vidět nechtěla. A prověřením kamerového záznamu bylo zjištěno, že zdaleka nebyla poslední.
Pro podezření ze spáchání přečinu výtržnictví strážníci sebevědomého exhibicionistu omezili na osobní svobodě a předali jej kolegům z republikové policie. Uvidíme, jaká další odhalení přinese následné vyšetřování.
Městská policie Zlín