Běsnění zdrogované ženy v Otrokovicích: demolovala byt, vyhazovala nábytek z okna a dala pěstí strážnici
Běsnění zdrogované ženy v Otrokovicích: demolovala byt, vyhazovala nábytek z okna a dala pěstí strážnici
Ilustrační foto

Zlínský kraj – O uplynulém víkendu měli strážníci městské policie v Otrokovicích velice napilno. Zaměstnala je zdrogovaná žena, která řádila jako smyslů zbavená.
Židle i stůl létaly oknem ven ze sedmého patra paneláku při řádění ženy, která byla pod vlivem omamných a psychotropních látek. Přivolaní strážníci Městské policie Otrokovice se nestačili divit, čeho všeho byla žena schopna.

„Vzhledem k večerním hodinám, ve kterých se incident odehrál, byly ulice prázdné a nikdo nebyl zraněn. Žena ale během pár desítek minut zdemolovala nejen zařízení bytu, ale navíc neváhala násilím otevřít hydrant ve společných částech domu a silným proudem vody vytopit celý dům,“ uvedla tisková mluvčí města Otrokovice Lenka Vaculová.

Přivolaní strážníci zamezili páchání dalších škod a ženu zpacifikovali. Nebyl to ale lehký úkol.

„Žena neuposlechla výzev a kladla značný odpor, plivala kolem sebe i na přítomné osoby. Strážnici městské policie dokonce uhodila pěstí do obličeje,“ pokračovala Vaculová.

Vzhledem k agresivitě ženy použili strážníci k jejímu zadržení donucovacích prostředků.

„Na základě posouzení přivolaného lékaře byla žena převezena na záchytnou stanici do Kroměříže s mezizastávkou u Policie ČR,“ uzavřela Vaculová a dodala, že při převozu žena znečistila i policejní vůz, který musel následně projít dezinfekcí.

Kateřina Nosková