Agrofert Run startuje další sezónu
Agrofert  Run startuje další sezónu

Val. Meziříčí - V sobotu 19. května odstartuje další ze závodů běžeckého seriálu AGROFERT Run 2018. Oblíbenou trasou DEZA desítky okolo komína, která se od loňska nezměnila, proběhne zhruba pětistovka registrovaných závodníků. Kromě toho čekají v sobotu na návštěvníky dětské běhy a tradiční rodinný běh na jeden kilometr. Letošní novinkou je ocenění nejlepších běžců z řad zaměstnanců společnosti.
   Prezence pro registrované závodníky a registrace pro zájemce se uskuteční už v pátek od 14 hodin v prostoru před areálem společnosti DEZA. Závodníci si startovní čísla mohou vyzvednout do 18 hodin. Prezence bude pokračovat také v sobotu ráno, a to od 8 hodin, kdy bude areál otevřený pro veřejnost. Poslední zájemci o běh v hlavní kategorii mají možnost registrovat se maximálně třicet minut před závodem. Zdarma bude k dispozici pro návštěvníky sobotního programu autobusové doprava. V 8:00, 8:30 a 9:00 pojede z autobusového nádraží (zastávka č. 12) přímo do Dezy označený autobus.
Připravený je také bohatý doprovodný program pro děti. Na nejmenší návštěvníky čeká dětská sportaréna, díky které budou mít pocit, že jsou v džungli. Nebudou chybět ani každoroční exkurze s výkladem odborných pracovníků do areálu průmyslové části závodu, které mohou zájemci absolvovat přistavěným vláčkem. Servis bude připravený také pro samotné závodníky. Těšit se mohou na masážní koutek, přípravné sportovní a regenerační masáže s kosmetikou Bina, cyklokrosaře Martina Bíny.
   Startovné v dětských kategoriích je zdarma, hlavní závod je zpoplatněn symbolickou stokorunou. Celý výtěžek ze startovného pak prostřednictvím Nadace Agrofert poputuje do místních mateřských škol.
Více informací o seriálu je k dispozici na webových stránkách www.agrofertrun.cz nebo na www.facebook.cz/agrofertrun. Těšíme se na vás na startu!
Ing. Jaroslav Obermajer, Ph.D., tiskový mluvčí DEZA, a.s.