Žhavé flamenco roztančí zlínský zámek
Žhavé flamenco roztančí zlínský zámek

Zlín - Hudbu a tanec ideální pro letní večer má na programu Zlínský zámek o.p.s. Večer flamenca roztančí všechny přítomné na nádvoří zámku v sobotu 4. srpna od 19 hodin. Pořad je součástí Zámeckého kulturního léta, které do Zlína v období letních prázdnin přináší netradiční kulturní zážitky.
Španělské rytmy, kytara a tanec flamenca ovládnou první srpnový sobotní večer nádvoří na zámku ve Zlíně. Vystoupí zde čtyřčlenná brněnská skupina Pueblo Flamenco, na její koncert pak naváže workshop pro zájemce z řad přítomných. O flamencu bude také možné si popovídat se členy skupiny a prohlédnout si rekvizity, které k flamencu neodmyslitelně patří.
„Diváci se budou moci blíže seznámit s tímto temperamentním tancem, popřípadě si jej dokonce vyzkoušet. A taky se dozví třeba to, co je to cajón," pozval za nevšedním zážitkem Martin Pášma, ředitel společnosti Zlínský zámek.
Večer flamenca se koná na nádvoří zlínského zámku v sobotu 4. srpna v 19 hodin. Vstupné je 80 korun, rezervace míst je možná na telefonním čísle 602 560 020.
Zámecké kulturní léto dále v cyklu Zlínské filmové léto nabídne 10. srpna projekce filmu Věčně tvá nevěrná a o den později film Den co den.
Irena Frolová, Zlin.cz